Serce Ojca. Rekolekcje zawierzenia przez przeczyste serce św. Józefa

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 407961
34,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Obudź swoje serce ze św. Józefem!

W obliczu współczesnego kryzysu męskości i ojcostwa Marek Zaremba i ks. Mateusz Dudkiewicz proponują odbycie dwudziestosześcio dniowych rekolekcji odnowy serca, w których nauczycielem i przewodnikiem ma być św. Józef - wzór prawdziwego mężczyzny. Rozważają cztery cechy serca opiekuna Jezusa, o których mówi papież Franciszek: czułość, posłuszeństwo, przyjmowanie i odwagę, i pokazują, jak za przykładem św. Józefa możemy skutecznie przemieniać własne życie. Odwołując się do nauczania trzech ostatnich papieży i osobistego doświadczenia, uczą podążania do świętości drogą Cieśli z Nazaretu.

O Święty Józefie, okaż się ojcem także i nam i prowadź nas na drodze życia.

papież Franciszek

ks. Mateusz Dudkiewicz - wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej. Nauczyciel w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Człowiek tysiąca pomysłów, który zwykł powtarzać za św. Janem Bosko: „odpoczniemy w niebie”.

Marek Zaremba - dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta i stopnia medycyny św. Hildegardy. Jest autorem bestsellerów: Boży skalpel, Jaglany detoks.

Specyfikacja
ISBN 978-83-66407-96-1
Okładka miękka
Liczba stron 272
Wymiary 150 x 210 mm
Autor ks. Mateusz Dudkiewicz
Autor Marek Zaremba
Rok wydania 2021
Znaczniki produktu