Wielka księga objawień Aniołów i Świętych w Polsce. Album

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 646730
99,00 zł
79,00 zł
Maksymalny koszt wysyłki: 9,90 zł Sprawdź szczegóły

Na przestrzeni ponad tysiąca lat chrześcijaństwa na naszych ziemiach wielu Polaków doznało łaski widzenia Bożych posłańców z Nieba. O tych cudownych spotkaniach mówi jedyne w swoim rodzaju dzieło - przedstawiające w porządku historycznym wszystkie udokumentowane objawienia aniołów i świętych w Polsce. Autor opracowania przedstawia sylwetki widzących, którzy otrzymali łaskę bezpośredniego spotkania z Aniołami oraz ze świętymi (nie tylko z polskimi świętymi, ale również z tymi, którzy krzewili wiarę w Polsce i na różne sposoby wspierali naszą ojczyznę). Prezentuje związane z tymi objawieniami sanktuaria i miejsca kultu świętych.

Monumentalne dzieło zostało bogato zilustrowane barwnymi fotografiami cudownych obrazów, figur, kościołów i sanktuariów.

ZAPOWIEDŹ
Książka pojawi się w sprzedaży po 10 listopada br.

Aby nie przeoczyć tytułu, zachęcamy do zapisania się do naszego biuletynu, w którym poinformujemy o jego dostępności (formularz zapisu znajduje się w prawym, dolnym rogu na końcu każdej strony naszego sklepu).

Produkty z kategorii Zapowiedzi zamawiać można również, nie czekając na dostępność, drogą mailową. Takie zamówienia zostaną zrealizowane, jak tylko zamówione produkty będą dostępne.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-673-0
Okładka twarda
Liczba stron 240
Wymiary 240 x 330 mm
Autor Adam Andrzej Walczyk
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu